Movies
Ratings
107
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0