Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5