Movies
Ratings
137
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5