Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
The PrisonRated ★ 0.5
FuryRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
CartRated ★ 1.0
The VillainessRated ★ 1.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0
MissingRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
PunchRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5