Movies
Ratings
67
Toy StoryRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Coming HomeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0