Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Where Stars LandRated ★ 4.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
You Raise Me UpRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Pegasus MarketRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Gaus ElectronicsRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.0