Titles you rated
- Highway FamilyRated ★ 4.5
SpringtimeRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Everywhere & Nowhere J.S.YRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
RamsRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
WishRated ★ 4.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.5
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5