Movies
Ratings
152
The King of KingsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5