Series
Ratings
29
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0