Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5