Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0