Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
PortoRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Full TimeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0