Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
MamaRated ★ 2.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 2.5
Ice PrincessRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Johnny English RebornRated ★ 3.5
OculusRated ★ 4.0