Movies
Ratings
340
Gran TorinoRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0