Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0