Series
Ratings
13
Missing NineRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0