Movies
Ratings
448
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 5.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.5
My Father's EmailsRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
A Stitch of LifeRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
PrideRated ★ 4.0
JunoRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5