Movies
Ratings
250
The RoadRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Water HorseRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Bloody TieRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0