Movies
Ratings
360 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
 PassengersRated ★ 2.5 PassengersRated ★ 2.5
 CocoRated ★ 3.5 CocoRated ★ 3.5
 I Can SpeakRated ★ 3.0 I Can SpeakRated ★ 3.0
 OldboyRated ★ 4.5 OldboyRated ★ 4.5
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
 JokerRated ★ 3.5 JokerRated ★ 3.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 2.0 The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
 Intimate StrangersRated ★ 3.0 Intimate StrangersRated ★ 3.0
 The ClosetRated ★ 2.0 The ClosetRated ★ 2.0
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 Knives OutRated ★ 4.0 Knives OutRated ★ 4.0
 Start-UpRated ★ 1.5 Start-UpRated ★ 1.5
 The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0 The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
 ExitRated ★ 2.5 ExitRated ★ 2.5
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 AladdinRated ★ 5.0 AladdinRated ★ 5.0
 Bird BoxRated ★ 4.5 Bird BoxRated ★ 4.5
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0