Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0