Movies
Ratings
494
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 2.5
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 1.5
Bunny DropRated ★ 3.0