Movies
Ratings
33
Ode to My FatherRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5