Titles you rated
Heart is...Rated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0