Movies
Ratings
48
WildRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 0.5
300Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5