Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5