Movies
Ratings
401
The Secret of MoonacreRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Postman to HeavenRated ★ 3.5
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 3.5
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 4.0
RangoRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Ice BarRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0