Titles you rated
AmélieRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Sid & NancyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 4.0