Titles you rated
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0