Movies
Ratings
50
LawlessRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5