Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 3.5
Café LumièreRated ★ 5.0
YoungjuRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Imagine - Annie Leibovitz: Life Through A LensRated ★ 4.5
The Salt of the EarthRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5