Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0