Movies
Ratings
513
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 0.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 0.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 5.0