Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5