Titles you rated
Hello! My LadyRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Give Me FoodRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 4.0