Series
Ratings
77- The Silent SeaRated ★ 3.0
- What If...? Season 1Rated ★ 3.5
- KingdomRated ★ 4.5
- Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
- Hotel Del LunaRated ★ 4.0
- Something in the RainRated ★ 3.0
- Prince HoursRated ★ 3.0
- Uncontrollably FondRated ★ 2.5
- Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
- The Good WifeRated ★ 3.5
- Fight For My WayRated ★ 3.5
- Dr. RomanticRated ★ 3.0
- Witch's RomanceRated ★ 3.0
- Mischievous KissRated ★ 1.5
- On AirRated ★ 3.5
- Twenty AgainRated ★ 3.0
- To the Beautiful YouRated ★ 2.0
- You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
- DoctorsRated ★ 3.5
- HealerRated ★ 3.0