Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5