Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0