Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0