Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
GreaseRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 1.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5