Movies
Ratings
15
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0