Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5