Titles you rated
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 0.5
The Good DetectiveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
JTBC LectureRated ★ 5.0- 메시바나 형사 타치바나Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0- Secret Jouju Season 1Rated ★ 0.5
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.0