Series
Ratings
140
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0