Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0