Titles you rated
John CarterRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0