Titles you rated
Big MatchRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
PeppermintRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Last TycoonRated ★ 4.0
FasterRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5