Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
1917Rated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 1.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
TenetRated ★ 1.5
Hear MeRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
LavaRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0