Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0