Movies
Ratings
254
The Last EmperorRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
NovemberRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 1.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0