Movies
Ratings
275
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 5.0